+48 91 43 48 106
Opera na Zamku w Szczecinie ogłasza przesłuchania do orkiestry na stanowisko muzyka orkiestrowego: Waltornia I-III głos w pełnym wymiarze czasu pracy
Termin i miejsce przesłuchania: 05.10.2020 r., godz. 11.00 Opera na Zamku (sala prób orkiestry) przy ul. Korsarzy 34
Program:
1. R. Strauss – Koncert nr 1 Es-dur op. 11 (cz. I)
2. W. A. Mozart – Koncert nr 2 Es-dur KV 417 (cz. I) lub Koncert nr 4 Es-dur KV 495 (cz. I)
3. Studia orkiestrowe:
  • Verdi – „Don Carlos” (I akt, od początku do [A])
  • Bizet – „Carmen” (III akt, nr 22)
  • Puccini – „Tosca” (III akt, od początku do 3 taktu po [1])
  • A. Mozart – „Cosi fan tutte” (II akt, nr 25)
  • Rossini – Uwertura do opery „Cyrulik sewilski”
  • Czajkowski – „Dziadek do orzechów” (I akt, nr 8)
  • Britten – „The Turn of the Screw” (II akt, Variation VIII, wskazany fragment)
Opera na Zamku zaprosi na przesłuchanie wybrane osoby.
Opera na Zamku zapewnia akompaniatora.
Nuty studiów orkiestrowych ze wskazanymi fragmentami zostaną wysłane na adres mailowy po nadesłaniu zgłoszenia.
Termin składania zgłoszeń: 01.10.2020 r.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Opera na Zamku w Szczecinie ogłasza audycje dla tancerek i tancerzy na sezon artystyczny 2020/2021, posiadających wysokie umiejętności w zakresie techniki tańca klasycznego i współczesnego.

Audycje odbędą się w Operze na Zamku w Szczecinie w dniu 21.09.2020 dla zakwalifikowanych tancerzy.

W CV należy podać:

  • datę urodzenia

  • wzrost

  • wagę

  • wykształcenie

  • doświadczenie zawodowe (nagrody w konkursach, wyróżnienia, główne role).

Ponadto zgłoszenie powinno zawierać zdjęcia portretowe i taneczne (w oddzielnych plikach), a także odnośniki do nagrań video (linki YouTube, vimeo itp.). Prosimy o przesyłanie zdjęć i filmów wykonanych w przeciągu ostatniego roku.

O zaproszeniu do udziału w audycji zakwalifikowani tancerze zostaną powiadomieni drogą e-mailową.

Auditions for the The Castle Opera in Szczecin (Opera na Zamku w Szczecinie)

The Castle Opera in Szczecin (Opera na Zamku w Szczecinie) would like to invite new dancers highly skilled in classical and contemporary dance to join the company for the 2020/2021 season.

The CV should include:

  • date of birth

  • height

  • weight

  • education

  • professional experience (awards at competitions, leading roles).

In addition, the application should include portrait and dance photographs (in separate files) as well as links to video recordings (YouTube, vimeo etc.). We ask you to send us photographs and films taken over the last year.

The invitation for the auditions will be send to the qualified dancers through e-mail.

Do głównych zadań będzie należeć:
  • prowadzenie lekcji,
  • prowadzenie prób z bieżącego repertuaru zespołu baletu,
  • udział w próbach do nowych spektakli w charakterze asystenta choreografa
Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość techniki tańca klasycznego i współczesnego,
  • wysoka kultura osobista,
  • posiadanie wykształcenia kierunkowego,
  • znajomość historii baletu i tańca,
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć z tańca klasycznego,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • współpracę  na atrakcyjnych warunkach,
  • stałe wsparcie kadry kierowniczej,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • współpraca z kreatywnym zespołem
Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego
i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Opera na Zamku zatrudni artystów chóru

Głosy:

  • TENOR
  • BAS

Zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin czasu pracy.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji (CV) na adres:

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Opera na Zamku zatrudni pracownika gospodarczego.

Zakres obowiązków: Utrzymywanie czystości wyznaczonych przestrzeni Opery na Zamku w Szczecinie.

Wymagania:  Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, sumienność ( mile widziana podstawowa umiejętność obsługi maszyn sprzątających).

Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia, praca w równoważnym i przerywanym systemie czasu pracy.

Zakres obowiązków: magazynowanie, dostarczenie na miejsce spektaklu, montaż z elementów składowych, ustawianie na właściwych miejscach dekoracji teatralnych.

Wymagania: wykształcenie średnie lub zawodowe (mile widziane średnie techniczne), umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, wysoka kultura osobista i zdyscyplinowanie.

Posiadanie uprawnień do obsługi podestu ruchomego kat. IP, Ciągniki kat. I W albo II W oraz doświadczenia w pracy w teatrze będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pracę w równoważnym i przerywanym systemie czasu pracy.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Głosy:
  • TENOR
  • BAS