+48 91 43 48 106
Administrator Stron Internetowych

Regatowe szaleństwo w Szczecinie już się rozpoczyna, dziś wpłyną pierwsze żaglowce. My daliśmy się ponieść tej morskiej przygodzie, a Państwo?

Oczywiście będziemy bawić się razem z Państwem przez te najbliższe dni - szczególnie zaś zapraszamy dzieci w sobotę o godz. 13 i w niedzielę o godz. 12.30 w pobliże sceny dziecięcej przy pomniku Adama Mickiewicza. Będziemy tam z Roztańczonym OPERAnkiem. Czekamy na Was :)
Dorosłych zapraszamy w niedzielny wieczór na koncert dedykowany tym, którzy nie powrócili z morza. Zagramy go - jak co roku - na Cmentarzu Centralnym, w scenerii magicznej. Tym razem utwory niezwykłe: Requiem A. Schnittkego i Holzwege T. Sikorskiego. Bilety wciąż są do nabycia, choć zostało ich już niewiele.

Jak szaleństwo, to szaleństwo - kto nie będzie mógł uczestniczyć w regatowych atrakcjach osobiście, będzie miał szansę obejrzeć wszystko na żywo w specjalnym kanale TVP Żagle, który od 2 do 5 sierpnia będzie dostępny w internecie. I nas też tam będzie można chwilami zobaczyć:)

2 sierpnia regaty i żaglowce zacumują w domach widzów Telewizji Polskiej aż na 4 dni. TVP po raz pierwszy uruchomi dedykowany kanał na żądanie – TVP Żagle, który do 5 sierpnia będzie nadawany na Platformie Hybrydowej TVP, w Internecie pod adresem www.tvpstream.tvp.pl oraz przy pomocy aplikacji TVP Stream na urządzenia mobilne. Dzięki najnowszym technologiom telewizyjnym i internetowym Żagle będzie można oglądać na całym świecie.

Od 2 do 5 sierpnia br. codziennie na antenie Żagli nadawane będzie ponad cztery godziny programu na żywo poświęconego największej żeglarskiej przygodzie - regatom „The Tall Ships Races Szczecin 2013”. W programie ciekawe rozmowy z żeglarzami, turystami, felietony i reportaże. Wszystko na  żywo.

 Jak oglądać telewizję hybrydową? Wejdź na  stronę internetową TVP Szczecin- szczecin.tvp.pl, do  zakładki TVP Żagle i sprawdź -„Jak to działa”.

 

baner_TVP_zagle_pion