+48 91 43 48 106
Administrator Stron Internetowych
Koncertem na cmentarzu zakończyliśmy sezon, przed artystami krótkie wakacje i najlepszy czas na podsumowanie tego, co się wydarzyło w ciągu ostatnich miesięcy.
W tym sezonie pisali o nas krytycy m.in. z renomowanego niemieckiego magazynu operowego Opernwelt („Zapierająca dech w piersiach interpretacja Bertmana” – ocenił naszą premierę Eugeniusza Oniegina Boris Kehrmann), twórcy hamburskiego portalu operowego mittelloge.de stali się stałymi gośćmi naszych premier, pracę naszych artystów docenił także prestiżowy „Ruch Muzyczny”.
Z radością prezentujemy te recenzje na naszej stronie internetowej.
Znajdą je Państwo tutaj (Eugeniusz Oniegin)
oraz tutaj (Robinson Crusoe).
Zapraszamy do zapoznania się i – kto jeszcze tego nie zrobił – do skonfrontowania opinii krytyków z własnymi wrażeniami. Eugeniusz Oniegin wraca na naszą scenę  już we wrześniu  (28 i 29), a owacyjnie przyjęty w Teatrze Letnim Robinson Crusoe, będzie bawił publiczność w hali Opery w sylwestrowy wieczór.
Podsumowując sezon nie możemy pominąć Państwa, naszej cudownej publiczności. Z radością podejmujemy dla Państwa – i naszej – przyjemności wciąż nowe artystyczne wyzwania. Do zobaczenia już 14 września podczas inauguracji sezonu 2013/2014, kiedy to zabrzmi w hali Opery monumentalne dzieło Gustava Mahlera, jedno z najpiękniejszych: II Symfonia c-moll (Zmartwychwstanie). Wykonamy ją wspólnie z artystami z Theater Vorpommern. Ponad dwustu artystów z Polski i Niemiec wystąpi w tym utworze! Zapraszamy.